AUTOMASAŻ HORMONALNY – CO MOŻE MI DAĆ?

1806 Hormonal massage

Automasaż dla urody
Automasaże, które Wam przekazuję w najróżniejszych swoich odsłonach, pielęgnują skórę dogłębnie.
Dogłębnie, bo stymulujemy codzień, po 5-10 minut tzw skórę właściwą (a tam fibroblasty pracują na gęstość i napięcie cery, pod umiejętnym dotykiem chętniej tworzy się kolagen).
Przeszkadzamy grawitacji w jej podstępnej robocie, unosimy podskórną podściółkę tłuszczową, dopieszczamy mięśnie i układ kostny.
Krew krąży szybciej odżywiając, limfa robi sprawny detoks. Wysokiej jakości bazowe olejki wraz ze swoimi pachnącymi eterycznymi kuzynami są wtłaczane w skórę, by przeniknęły głębiej niż przy zwykłym posmarowaniu twarzy raz-dwa.
Automasaż dla hormonów
Tak estetycznie działa też automasaż hormonalny, lecz od niego wymagamy dużo więcej. Ma wspomagać kobiece zdrowie hormonalne, które opiera się na delikatnej równowadze pracy przysadki mózgowej, tarczycy i jajników, z pewnym wspomaganiem ze strony nadnerczy.
Urlop od kłopotów
Jeśli wszystko optymalnie działa, to i napięcie przedmiesiączkowe i sam okres są znośne, choć nadal mogą nie być Twoim ulubionym czasem:) Objawy „tarczycowe” powinny się uspokoić, czasem nawet dostajemy od nich urlop.
To dlatego, że automasaż hormonalny wykorzystuje akupresurę i refleksologię do stymulacji punktów i obszarów twarzy skorelowanych z funkcją wyżej wspomnianej Kobiecej Trójcy Hormonalnej.
Wspomagamy lekarza
Jeśli masz problemy hormonalne, jak wiele z nas, jak ja, powinnaś skonsultować się z mądrym lekarzem, który potraktuje Twój organizm jako całość. Być może leczenie farmakologiczne będzie konieczne, ja robię jednak wszystko, by naturze pomóc naturalnie: jogą hormonalną, dietą i automasażem hormonalnym. Na mnie działa, mam też od wielu z moich uczennic bardzo motywujące sygnały, że widzą rezultaty.
Propozycja tarczycowa- tapping
Sprawdź lokalizację tarczycy np na mapce w internecie. Zagnij lekko palce prawej dłoni i pukaj pionowo wzdłuż grdyki po lewej stronie, raz na sekundę lub w rytmie bicia serca, przez 30 sekund. Zmień stronę. Potem powtórz opukiwanie na samej nasadzie nosa (akupresurowe punkty dla tarczycy). Obejmij skórę przed i za płatkami uszu palcami wskazującymi i środkowymi, masuj w górę i w dół przez 30-60 sekund.
Powtarzaj w ciągu dnia trzy razy.
Śpiewaj. Tarczyca kocha muzyczne wibracje. Mogą być mantry, mogą być przeboje, co lubisz.
Chcesz więcej?
Często prosicie o więcej wiedzy, stąd pomysł pół-dniowych kursów masażu hormonalnego dla trójcy tarczyca-jajniki-przysadka. Odbędą się 5,8 i 14 lipca (https://www.facebook.com/events/220025871927780/?ti=ia) oraz w czasie wakacyjnego wyjazdu do Borów Tucholskich https://www.facebook.com/events/260602321344875/?ti=ia
Zapraszam na zajęcia, a wszystkie wydarzenia znajdziecie na www.facebook.com/pg/yogattractive/Events/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s