DETOKS TWARZY NA KARNAWAŁ (I NA CO DZIEŃ)

20171204_180808

W okresie między Świętami a Nowym Rokiem zaproszę Was na zajęcia przez Skype poświęcone DETOKSOWI twarzy. To czas rozkosznych dla żołądka grzeszków, krótkich nocy i drinków, które niekorzystnie wplywają na jej wygląd.

Podpuchnięte, przekrwione oczy i wymięta, odwodniona skóra. Zaraz kolejne spotkanie, a tu nic się nie zgadza: ma być blask i gładkość, a tu cera jakby zszarzała i bruzdki stały się widoczniejsze.

Co zrobić: usiądź przed ekranem z dużym kubkiem ciepłej wody z cytryną, imbirem i łyżeczką pyłku pszczelego lub miodu. Uzupełnisz elektrolity i wspomożesz detoksyfikujący masaż.

Przygotuj rewitalizujący olejek do masażu: Do ulubionej bazy olejowej (zimnotłoczone, ekologiczne oleje są najlepsze) dodaj po 3 krople olejków eterycznych: lawendowego, cytrynowego i pomarańczowego, i dwie kropelki mięty. Jesli nie masz wszystkich czterech, użyj 2-3 z nich.

Pokażę Ci, jak masować oczy i wokół nich, by znów nabrały blasku. Odprowadzimy zastoje limfy, powodujące ból głowy i worki pod oczami. Sprawimy, że krew zacznie szybciej krążyć w twarzy i szyi przywracając im ładny koloryt. Masaż będzie spełniał też rolę delikatnego peelingu, a ćwiczenia wzmogą efekt liftingu.

W programie: NOWOŚĆ w repertuarze Yogattractive: detoks-masaż drenująco-liftingujący z elementami masażu Ayurvedyjskiego i ćwiczenia na partie twarzy najbardziej narażone na syndrom „after-party”. Zapraszam 28 i 29 grudnia oraz 4 i 5 styczen o g. 10 i 19 na Skype Yogattractive!

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s