JOGA HORMONALNA JEST KOBIETĄ

images

Zbliża się termin moich 3-dniowych warsztatów w Sulisławiu. Jestem podekscytowana pracą w malowniczym miejscu (pałac, park, jelonki…) wsród wielbicielek jogi (fajne babki bez wyjątku).
Oprócz zajęć z naturalnego odmładzania twarzy Yogattractive i aromaterapeutycznej jogi poprowadzę też warsztaty z jogi hormonalnej.
Może zastanawiacie się, jak i ja kiedyś, co można osiągnąć i dla kogo jest joga hormonalna.
Czy masz lat 30, 45 czy 60, Twoje jajniki, przysadka i tarczyca stoją na straży Twojego zdrowia fizycznego i mentalnego. W każdym wieku możesz wspomóc ich funkcjonowanie aby unikać chorób związanych z wahaniami hormonalnymi takich jak osteoporoza, nadciśnienie, podwyższony cholesterol i wiele innych. Twój okres może stać się regularniejszy i mniej bolesny, menopauza przyjdzie nie wcześniej niż powinna a kiedy już przyjdzie, możesz nadal fajnie i kobieco się czuć.
Odpowiedni ruch i oddech pomagają w zachowaniu równowagi hormonalnej i cieszeniu się zdrowszym życiem. Wg Dinah Rodrigues, po czterech miesiącach praktyki poziom kobiecych hormonów u kobiet po menopauzie podniósł się o 254%!
Zachęcam do poszukania dobrej instruktorki a jeśli chcecie spędzić piękny i pyszny weekend (kuchnia ayurwedyjska!) zapraszam do Sulisławia!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s