WIEDZA TO MOC I PIĘKNO – JAK ROZGRYŹĆ PIELĘGNACJĘ?

IMG_7387

IGNORANCJA KOSZTUJE

Kupiłaś nowe serum z nanocząsteczkami. Drogie, ale miało dokonać cudów. Teraz już nano zostało zakazane, ale Twojej kieszeni ulżyło, a wątroba jakoś sobie poradziła z niepożądanymi cząsteczkami, które przeniknęły do krwiobiegu. 

Historie możnaby mnożyć. Czasem to, co nam się proponuje, bywa dobre, czasem tylko niewiele daje, jak np kolagen w kremie który, wg niezależnych badań, przez skórę jednak nie przenika. Czasem na granicy dobre-niedobre, bo już kolagen w zastrzyku wbrew reklamie z naszym własnym się nie łączy, tylko działa jak wypełniacz. Jeśli chcesz mieć w buzi wypełniacz to wszystko w porządku, ale jeśli nie chcesz, to zostałaś wprowadzona w błąd. 

CZY CHCESZ ROBIĆ NA SWOJEJ TWARZY EKSPERYMENTY?

Odwaga jest wspaniałą cechą, ktoś w końcu musi spróbować nowości, ktoś być pionierem. Nie każdy jednak jest gotów przyjąć ryzyko zrobienia krzywdy swojej twarzy. A tak to bywa z nowinkami medycyny estetycznej, że dopiero lata pokażą, który z pomysłów na upiększanie był dobry. Dla uczciwości należałoby więc o eksperymentalnej naturze takich zabiegów poinformować. 

KONSUMENCIE – CZYTAJ

Najlepiej niezależne badania naukowe. Z naciskiem na “niezależne”. Nierzadko dostępne w internecie. Z reguły publikacje te są niestety po angielsku, bo “językiem language” posługuje się świat naukowy. 

Pozwolą na dokonanie świadomych wyborów, odważniejszych lub bardziej konserwatywnych, ale opartych na solidnych przesłankach. 

POSTAW NA NATURĘ I TRADYCJĘ

To wcale nie stawia Cię w gronie konserwatystek. Trening mięśni twarzy i szyi wraz z uzdrawiającym i upiększającym automasażem znane są co prawda od czasów Kleopatry, a może i dawniej, od pokoleń praktykowane jak Azja długa i szeroka (i nie tylko tam), ale w świecie zachodnim to najnowszy trend!

Naturalne oleje i olejki eteryczne od tysiącleci walczyły z zapaleniami, wygładzały zmarszczki i zamykały naczynka. I przenikały do krwiobiegu, co w przeciwieństwie do przeróżnych syntetycznych substancji jest wielce pożądane. 

NALEŻY WAM SIĘ WIEDZA

W czasie zajęć Yogattractive czuję, że jestem Wam winna wiedzę i wyjaśnienia, co jak działa. Żadnych sekretnych receptur i hokus pokus działań. Tłumaczę Wam anatomię Waszych szyi i twarzy, jak i dlaczego działają konkretne ćwiczenia, 

jaki jest mechanizm stymulowania skóry właściwej automasażem i co mają do urody prawidłowo funkcjonujący układ krwionośny i limfatyczny. 

I choć mnie zebranie tej wiedzy zabrało wiele lat, wszystko to jest do sprawdzenia w ogólnodostępnej literaturze naukowej. 

Bo wiedza to moc, wybór, piękno i bezpieczeństwo. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s